Site Loader

Automobil je stroj jako každý jiný a chtě nebo ne se jednou porouchat musí a servis ho nemine. Pokud se Vám však automobil porouchá v nejméně vhodnou dobu, nemáte na výběr, než si půjčit od přátel či rodiny auto, nebo sáhnout po pronájmu vozu jinde. Pokud všichni vaši známí automobil potřebují, nezbyde Vám, než si auto nakonec pronajmout. Ovšem nemusíte věšet hlavu, pronájem je teď výhodnější, než kdy jindy. Nejlevnější autopůjčovna Praha Autopujcovna-urban, Vám nabídne hned několik vozů a to jak na krátkodobý, tak dlouhodobý pronájem.

autopůjčovna

Firma se zabývá pronájmem vozů již přes 25 let a může se chlubit mnoha spokojenými zákazníky, kteří se stále vracejí. Na výběr budete mít hned 4 vozy Škoda, ze kterých si můžete vybrat ten, co Vám vyhovuje nejvíce. Navíc k vozům nabízejí služby, které jsou v ceně vozu. Mezi takové služby patří dálniční známka pro celou Českou republiku, pojištění proti nehodě, či krádeži, ale také navigace, se kterou se nikdy neztratíte. Pokud máte děti, zaručeně uvítáte auto sedačku, nebo dětský podsedák. Samozřejmostí jsou také sněžné řetězy, a pokud si půjčíte automobil na deset dní a více, dostane jeden den zdarma. Všechny automobily jsou samozřejmě čisté a uklizené.

autopůjčovna (2)

Na webových stránkách je podrobně rozepsaný ceník všech vozů a to včetně pronájmu na celý měsíc. Minimální nájem je zde stanovený na 3 dny, kdy se musí uhradit záloha ve výši 5000 Kč. Ovšem pokud budete chtít, bude Vám automobil přistavený na Vámi danou adresu a to s plnou nádrží.
Tudíž nemusíte nikam jezdit, ani se nikam dostavovat, protož budete mít automobil přistavený před domem včetně plné nádrže.

Pokud je tedy Váš automobil dočasně nepojízdný a nemáte jinou možnost, než sáhnout po pronájmu, vsaďte na tuto firmu. Zaručeně se o Vás postará a obstará Vám takoví automobil, který Vám přímo bude vyhovovat. Proto neváhejte a pronajměte si vůz už nyní.

Post Author: