Site Loader

Spousta mužů si někdy alkohol dá. My se však v článečku nebudeme věnovat těm, kteří si za pár šupů kupují všelijaké dryáky, ze kterých je pak bolí týden hlava. To jsou takoví ti již bezprizorní, kterým stačí krabicové víno (nic proti němu), ale hlavně aby jej bylo dost. Z něho si uštrikují opici a jsou spokojeni. Další se baží po rumu za pár kaček, pokoutně koupenému, který má z rumu jen ten název. Také jim nezáleží na ničem jiném, než na láci a množství. Tak o takových lidech má jistě každý své mínění a ti asi s následujícím textem spokojeni nebudou.

Sklenička whisky

Muž, který celý den maká má toho večer tak akorát dost. A tak to jde po celý týden, až v pátek přichází ta úleva, když už nemusí druhý den ráno vstávat a může si pospat. Proto by to chtělo nějakou relaxaci, která by mohla trvat hodně dlouho do noci a klidně i přes půlnoc. Někteří vyrážejí do společnosti, jiní zase relaxují v soukromí a sami. Avšak následující rada je určena všem.

Umíte-li však ocenit skutečnou kvalitu, pak vyzkoušejte k této relaxaci Trebitsch whisky.

Představte si právě ten svůj způsob odpočinku. Někde v baru s kamarády, kam onu whisky přinesete, nebo sebe sám u krbu s hezkou knihou a dýmkou. K tomu samozřejmě ona láhev a klid a pokoj. To v zimě, v létě samozřejmě u krbu sedět netřeba, ale venku na verandě ano. Zapadá slunce, nebe se barví do červena, vy si v klidu kouříte doutníček a dáváte pár skleniček whisky. To je pohodička co?

Sudy s whisky

Tak přesně takový relax si může dopřát každý, kdo nemíní běhat po horách, nebo jezdit někde po čertech ďáblech. I když je pohyb zdravý, a na horách o to více, přece jen jsou chvilky, kdy nechcete být tam, kde je hlava na hlavě. Tak je lépe popadnout onu lahev a pěkně se s ní venku pomazlit a vychutnat ji.

Není třeba se obávat následků, kvalita je kvalita, ale přesto, je to alkohol, tak pijte opatrně, abyste nedošli úhony.

Post Author: