Site Loader


Menstruační kalhotky představují zajímavou volbu pro ženy, které se potřebují nějak chránit v období menstruace. Jen si musíte na nošení takové ochrany zvyknout. Je to totiž zcela něco jiného než například tampóny. Zde si musíte zvyknout na takzvané volné krvácení, kdy vaše krev volně odchází z těla a zachytávají ji právě menstruační kalhotky. Ty jsou buď jednorázové, nebo opakovatelně použitelné. Menstruační kalhotky můžete nosit během celé menstruace. Nahrazují tampóny, vložky a další menstruační pomůcky. Menstruační kalhotky jsou určené i pro silnou menstruaci, avšak hodně žen je raději volí jen pro dny, kdy nemají příliš silnou menstruaci, nebo jako jistotu k nositelné vložce nebo tampónu.

kalhotky

Tyto kalhotky jsou vyrobené tak, aby vypadaly a nosily se jako každé jiné kalhotky. Oproti obyčejným kalhotkám ale mají v sobě několik vrstev, které se starají o odvádění vlhkosti, absorbován krve a také o to, aby se v kalhotkách nemnožily žádné bakterie. Proč bychom měly vůbec nosit menstruační kalhotky? Vždyť nejsou tak snadno dostupné jako jiné pomůcky, jsou drahé a je to zbytečné obtěžování, nosit něco takového. Opak je ale pravdou. Ano, menstruační kalhotky možná nekoupíte v každém supermarketu, ale dnes je již běžně koupíte i v oděvních řetězcích.

žena

Na začátku za ně dáte sice více, než za balíček tampónů nebo vložek, ale nemusíte kupovat každý měsíc nové a nové. Čímž se vám investice vátí. A péče o ně je velmi snadná. Jsou určené pro praní v pračce, takže je můžete pohodlně vyprat s ostatním oblečením. Jen se nedoporučuje k praní přidávat aviváž, kvůli ochraně jednotlivých ochranných vrstev v kalhotkách. A jaké kalhotky si vybrat, když je na trhu tolik značek? Přečtěte si recenze menstruačních kalhotek https://myfemini.cz/, které vám pomohou se rozhodnout, jaké kalhotky si zakoupíte.

Post Author: