Site Loader

Potřebuji poslat balíček. Není moc velký, ale je samozřejmě potřeba ho zabalit. Musím někde najít krabici. Zeptám se v obchodě, jestli mi nějakou nedají? Nemám nějakou doma? Nebo si ji někde koupím? Je to dobré, krabici mám. No, je poměrně větší, než bylo potřeba. Co teď? Budu ji muset vycpat, aby v ní posílané věci moc necestovaly. Jenomže čím? A ještě lepící páska. Kde ji vlastně mám? Při lepení krabice se samozřejmě trošku rozčílím.

Kartonová krabice

Poznali jste se v této situaci? Vyzkoušíme si nyní trochu jiný scénář, co vy na to? Potřebuji poslat balíček. Není moc velký, ale je samozřejmě potřeba ho zabalit. Vytáhnu si ze zásuvky plastovou obálku, vložím do ní posílanou věc, odlepím krycí pásek, přehnu, zalepeno. A ještě v krásné barevné obálce, která adresátovi vykouzlí úsměv na tváři.

Tak která z těchto dvou situací zní lépe? Pro mě v každém případě situace číslo dvě. Plastové obálky barevné mají několik nesporných výhod. Jsou pevné a odolné. Skvěle se hodí pro nerozbitné věci a textilie. Využití také najdou pro dokumenty. Pokud posíláte papíry, dokumenty nebo smlouvy v této plastové obálce, nemusíte se bát, že budou během doručování poškozeny například deštěm a Vaše dokumenty přijdou v naprostém pořádku. Jsou také neprůhledné, proto se nemusíte bát, že by kdokoli obsah Vaší obálky mohl vidět.

Obálky

A proč jsou lepší než kartonové krabice? Vhodnější jsou samozřejmě jen u zásilek menších rozměrů. Pokud ale něco takového potřebujete poslat, jsou ideální. Jsou skladnější, tudíž je můžete mít vždy v zásobě v šuplíku. Díky lepícímu proužku se skvěle balí a nepotřebujete k tomu žádnou další lepící pásku. Lepidlo na obálce drží opravdu skvěle. Pro menší balíčky se špatně hledají kartonové krabice. Proto je vhodnější tato obálka. A v neposlední řadě jsou také výrazně levnější než kartonové krabice.

Teď už opravdu nemusí být balení zásilek noční můrou.

Post Author: