Site Loader

Je pro vás sport důležitý a baví vás? Mě sport bavil vždycky. Nikdy jsem nebyla ten typ dítěte, a co jenom stále sedí doma u televize anebo si hraje s hračkami na zemi. Vždycky jsem se chtěla nějak hýbat. A možná to bylo taky tím, že jsem doma moc hraček neměla. No taky je to možná hlavně kvůli tomu, že jsem se narodila v roce osmdesát devět. Takže je logické, že jsem k hraní neměla žádné interaktivní hračky nebo mobil anebo neměla jsem žádný počítač. A musela jsem se spolehnout pouze například na dřevěné hračky anebo plyšové hračky.

Mám ráda všechny druhy pohybu.

Jistě si dokážete představit takové ty hračky, které byly za mého dětství a já si na ně moc dobře pamatuji. Takhle na tohle paměť mám hodně dobrou. A moc se mi líbily ty hračky, který jsem dříve měla. Pamatujete si třeba na mončičáky? Já si myslím, že je úplná škoda, že se nevyrábí i v dnešní době, protože byly skvělý. Nicméně to ale nemá vliv na to, že mám ráda sport. Já jsem jezdila s kočárkem, ve kterém jsem měla hračky. Později, když jsem se naučila jezdit na kole, tak jsem na kole vozila i mé plyšáky. Moc mě to bavilo. A později, když jsem chodila do páté třídy, tak jsem se přihlásila do sportovního kroužku. Hráli jsme tam baseball a taky basketbal. Oba dva tyto sporty mě moc bavily.

Ráda se hýbu.

Ovšem ale v deváté třídě jsem s tím přestala. Protože jsem šla na školu, která je vzdálená padesát kilometrů od bydliště. Tam jsem ale taky na sport a nezanevřela. A na nové škole jsem začala běhat. Taky musím říct, že běhání mi jde velmi dobře. Taky díky tomuto skvělému sportu si udržuji svou kondici a postavu. Protože jako dítě jsme byla docela obézní a obezitu taky máme bohužel v rodině, takže se obezitě chci vyhnout. A já mám štěstí, že mě sport hodně baví, takže s udržováním optimální váhy je to u mě úplně v pohodě. A co vy? Jakému sportu dáváte přednost vy? 

Post Author: