Site Loader

Každý je strůjce svého štěstí a to platí i v případě zubů. Každý z nás by měl o svůj chrup pečovat a starat se o něho jako o oko v hlavě. Pravidelně bychom si měli čistit zuby a to nejméně dvakrát denně, včetně mezizubního kartáčku. Pokud péči zanedbáte, tak Vám začnou zuby černat, žloutnout a také dojde k jejich bolesti. Pokud to nechcete nechat zajít tak daleko, tak pravidelně navštěvujte zubaře a tento problém nenastane. Musíte brát fakt, že zuby jsou Vaše vizitka a při prvním úsměvu hned každý pozná, jak se o ně staráte.

bezbolestné ošetření

Bezbolestné ošetření zubů Praha Clinicplus.cz, Vám nabídne kvalitní péči o Vaše zuby a to včetně dentální hygieny a bělení zubů. Provádí se zde veškerá zákroky a to od běžných prohlídek, až po specializované zákroky. Klinika je vybavena moderním zařízením a díky rentgenu odhalí všechny nedostatky a kazy. Pracují zde profesionální zubaři, kteří mají za sebou spoustu let v ordinaci a svojí praxi neustále zvyšují. Těšit se však můžete i na ochotný personál, který je vždy po ruce a pomůže Vám s Vaším problémem. Klinika se nachází v Praze Vršovicích, kam se dostanete jak osobním vozem, tak hromadnou dopravou.

bezbolestné ošetření

Pokud nemáte zubaře, tak se nově můžete registrovat na této klinice a využít tak možnost, kdy přijímají pacienty. Nově berou všechny pacienty bez rozdílu věku a můžete tak nahlásit i svojí rodinu. Celkovou registraci udělá nově online a to včetně objednání na daný den a čas. Na klinice se nečekají žádné fronty a všichni jsou vzatí ihned do ordinace. Klinika navíc spolupracuje s pojišťovnami a budete tak mít některé zákroky hrazené. Ušetříte tak peníze, které můžete utratit jinde.

Pokud tedy nemáte svého zubaře a máte zuby ve špatném stavu, tak neváhejte a obraťte se na tuto kliniku. Nebudete litovat a všechny zákroky proběhnou bezbolestně a budou udělány kvalitně.

Post Author: