Site Loader

Máte doma vířivku? Pak si jistě užíváte koupel v ní a jste maximálně spokojení. Ale co servis? I ten byste měli řešit, pokud chcete, aby vířivka fungovala.

Co všechno obnáší starost a péče o vířivku? Děláte všechno správně?

Mít u sebe doma vířivku, to dneska není již nic neobvyklého. Stále více lidí si ji pořizuje, protože koupel ve vířivce je prostě skvělá a navíc má i pozitivní vliv na zdraví. Dopřát si relaxaci v teplé vířivé vodě kdykoliv se vám zlíbí, to je jistě obrovská výhoda. Navíc vířivku můžete mít doma i venku, můžete ji používat kdykoliv a to bez ohledu na to, jaké je počasí, zda je venku zima nebo teplo. Jenže péče o vířivku už taková legrace být nemusí. Aby všechno mohlo fungovat, jak má, je třeba dbát na čištění ale i servis vířivky. Myslíte si, že děláte všechno správně? Přesvědčte se o tom!

opravy vířivek

Nepodceňujte pravidelný servis

Vyměnit vodu, vyčistit ji a vyčistit také vířivku, to jistě zvládnete, ale péče o vířivou vanu není jen o tom. Každý prodejce vířivek obvykle poskytuje také servis, ten může být prováděn ještě v záruční lhůtě ale i po ní. Můžete si ale najít i jinou firmu, která se postará o servis vaší vířivky nebo o případné opravy. Pozor na to, protože pokud se delší dobu nikdo na vířivku odborně nepodívá a neprohlédne jí, může se její technologie vážně a nevratně poškodit. Pak o svou milovanou vířivku můžete i přijít.

Trysky, filtr, ventily, cirkulační potrubí a mnohé jiné části vířivky se potřebují neustále udržovat v chodu, musí se čistit, profukovat a seřizovat. Ona vířivka totiž není obyčejným bazénem a je třeba myslet i na to, jakou vodu do ní napouštíte, jakou má voda kvalitu a tvrdost. Trysky či filtry a potrubí se pak mohou velmi snadno zanášet vodním kamenem, což může znamenat konec skvělého koupání.

vířivá vana

Na co musíte myslet a jak často?

Opravy vířivek https://servisvirivychvan.cz/sluzby/servis-van/ a případný servis by měla vždy provádět odborná firma, i když menší běžné opravy možná zvládnete i sami a ne vždy je nutné volat pomoc. Každopádně je třeba myslet i na to, jak často je vířivka využívána, pokud přes zimu voda v ní jen stojí, je třeba vířivku zazimovat, což také můžete, ale nemusíte zvládnout úplně sami. Dvakrát ročně je třeba celou vířivku kompletně vyčistit a vydezinfikovat, jednou za rok by vám pak vířivku měl vždy někdo kompetentní zkontrolovat. Je to opravdu důležité, jinak se může stát, že případné potíže už nepůjdou snadno vyřešit.

Užívejte si bezstarostné chvilky ve své vířivce, ale občas věnujte čas i péči o ní.

Post Author: