Site Loader

Současný trend velí jasné – v žádném interiéru nesmí chybět sedací pytel. Ptáte se proč? Jedná se o designové a praktické prvky, které jsou velmi oblíbené u dětí i dospělých. Pokud zaujaly i vás, nemusíte se bát, že by se právě do vašeho interiéru nehodili. Prodávají se v celé řadě barev, motivů a velikostí. Můžete si tak být jistí, že vak zapadne přesně i k vám do pokoje.

Sedací pytel pro děti jsou velmi často umisťovány i do dětských heren, nebo čekáren u doktora – a to hned z několika důvodů. Prvním a si největším důvodem je snadná udržitelnost. Sedací vaky jsou vyrobeny z velmi dobře udržitelného materiálu. Je tak velmi snadné je udržet v čistotě. Není problém je hadříkem opláchnout, nebo vysát vysavačem. Hlavně díky tomu se nemusíte bát, že dítěti vak zašpiní a bude na vyhození.

moderní obývací pokoj

Sedací vaky se taky velmi často používají v kancelářích. Zejména nové a pokrokové firmy přišli na to, že pohodlí zaměstnanců je nadevše. Zkrátka spokojení zaměstnanci pracují lépe. Mnohdy jsou tak kanceláře vybaveny relaxačními zónami – a přímo sem se hodí přesně sedací pytle.

Dalším místem, kde se s tímto pohodlným kusem nábytku můžete setkat, jsou herny – a to především u v hernách pro hráče her na herních konzolích. Ti se často hrbí na sedačkách nebo křeslech a po dlouhých hodinách hraní už neví, jak si sednou, což se jim na sedacích pytlích nestane. Ty se vždy vytvarují přesně dle polohy, jakou si přejete.

dřevěné křeslo

Pokud vás tento vysoce designový kus nábytku zaujal, nemusíte mít obavy, že bude velmi drahý a nedostupný. Podíváte-li se na internet, zjistíte, že internetové obchody tyto pytle nabízejí již od několika stovek Korun. Konečná cena se odvíjí především od rozměrů a použitého materiálu. Některé sedací pytle mohou mít rozměry až dokonce dva metr čtvereční. Nicméně v takovém případě musíte počítat s vyšší pořizovací cenou.

Post Author: