Site Loader

Jaro venku o sobě už dává znát, květiny i stromy se začínají zelenat, začínáme zasévat první semínka a začínáme uklízet po zimě. To znamená, že tu za chvíli bude i léto, a s létem je spojený jeden velký otazník – kam pojedeme letos na dovolenou. Rádi byste někam, kde si po náročném pracování odpočinete, aby to nebylo zase tak daleko a aby si to tam užily i vaše dítka? Potom přicházíme s jedním skvělým tipem, který vám dokonale padne do noty.

slovensko

Pokud jsou vaše děti jako ryby ve vodě, když jsou ve vodě, bude jim dobře na nějaké koupališti, kde budou mít maximální vyžití. Nabízíme vám dnes tip, kam vyrazit, pokud právě něco takového hledáte. Pokud se vdáte po D1 a následně pojedete směr Bratislava, přejedete Bratislavu a budete pokračovat na Dunajskou Středu a dále, dostanete se až do Podunajské oblasti, která je nádhernou části slovenské krajiny. Jde zhruba o šedesát pět kilometrů od Bratislavy, takže to není vůbec daleko. Navíc toto místo nabízí krásné termální koupaliště, které se dá navštívit za každého počasí, které venku panuje. Podívejte se na dostupnost ubytování Velký Meder na Travelguide a začněte plánovat vaší letní dovolenou ještě tento den.

koupaliště

V tomto celoročně otevřeném termálním koupališti najdete mnoho vyžití, o kterých se vám ani nezdálo, je zde všechno možné jak pro děti, tak pro dospělé. Pokud máte rádi aktivní dovolenou, na které si chcete i trochu zasportovat, je tohle ideálním místem pro vás. Pokud se naopak chcete trochu zrelaxovat, je to rovněž ideálním místem k navštívení pro vás. Velká spousta atrakcí ve vodě, třináct bazénů, z nichž je sedm otevřeno celoročně, tobogany se světelnými efekty, lezecká stěna, sauny, bohaté animační programy, prostě všechno na jednom místě. Rezervujte si vaší dovolenou právě tady. Penziony, hotely, apartmány, prostě takový druh bydlení, jaký budete preferovat.

Post Author: