Site Loader

Při stěhování domu nebo bytu nemusíte ihned kupovat dodávku na převoz věcí, ale stačí si jí jednoduše vypůjčit. Dnešní doba má tu výhodu, že je možné už dočista všechno a půjčovna dodávek Praha, vám poskytne dodávku, kterou si vyberte. Jejich vozový park disponuje vozy, jako jsou Jumper, Ford Tranzit, nebo Peugeot Boxer. Veškerý pronájem dodávek a užitkových vozů je možné již od jedné hodiny, ale i po celé dny. Je tady na vás, kolik toho máte na převoz a jak dlouho budete dodávku potřebovat. Navíc, si můžete dodávku vypůjčit i včetně řidiče. Ten vám nejen dodávku odřídí, ale také vám pomůže s nakládáním a vykládáním věcí.

půjčovna dodávek

Do pronájmu dodávky je kromě dodávky samotné zahrnuto i přistavení vozidla, a to po dohodě. Dále patří k pronájmu dálniční známka pro Slovenskou i Českou republiku. Samozřejmostí je, že všechny jejich vozy podléhají pravidelným kontrolám a dokonce mají prémiovou asistenční službu. Havarijní a zákonné pojištění je samozřejmostí. V případě pronájmu byste měli vědět, jaké další výhody jsou pro vás nachystané. Všechny vozy můžete řídit se skupinou řidičského oprávnění B a vozy jsou kontrolovány po každém vrácení. Tím se předchází poruchám během půjčení. Na stěhování se vám bude také hodit rudl a navigace, se kterou neminete cíl. V případě že vás tíží čas, se můžete na pronájmu dohodnout i mimo pracovní dobu, a to po dohodě. Dále si můžete půjčit i mikrobus, a to včetně řidiče. Nabídka pronájmu je možná i na cesty do zahraničí.

půjčovna dodávek

V případě, že nutně potřebujete pronájem dodávky, se tak na tuto firmu obraťte. Zaručeně se s nimi dohodnete na všech podrobnostech a dodávku vám po dohodě i přistaví. Jejich provozovny najdete v Praze a v Pardubicích, a to převážně francouzské kvality. Neváhejte tak a využijte pronájem dodávek právě u této společnosti. Nebudete litovat a v mžiku budete přestěhovaní.

Post Author: