Site Loader

Obrázek klasického mobilního domu leckomu na první dobrou připomene kočovný cirkus v maringotkách, dělnické ubytovny na stavbách či chatičky v zahrádkářských koloniích. Nenechme se ale mýlit, v dnešní době už pořízení mobilheimu nemusí vypovídat nic o naší finanční situaci. Lidé, kteří se dobrovolně rozhodnou pořídit mobilheim jako svůj trvalý příbytek, jsou si dobře vědomi, co dělají, a tento typ bydlení naprosto přesně odráží jejich způsob myšlení a životní styl: chtějí být co nejblíže přírodě a nezatěžovat se shromažďováním zbytečností, ke kterému svádí rozlehlé domy a byty. V mobilheimu musí být veškeré vybavení maximálně praktické a funkční, a minimální množství úložných prostor zase zajistí, že majitelé nebudou syslit ani zásoby, ani hromadit předměty s otazníkem nad možností budoucího využití.

V malinkém domečku zkrátka existuje život tady a teď.

stará maringotka

Minimalismus, život v přítomném okamžiku a soulad s okolím – to jsou pilíře, které jsou v současnosti často zmiňovány v souvislosti s duševním zdravím. Dnešní uspěchaná doba a přehlcenost materiálními věcmi i kvanty informací, které se na nás denně valí ze všech stran si na psychice vybírá svou daň. Představte si proto, jaké zažíváte pocity na dovolené na chatě, ať už v létě v kempu, nebo v zimě na zasněžených horách. Tento pocit můžete s životem v mobilheimu zažívat každý den. Ze dveří vykročit rovnou do trávy, nezatíženi starostmi s obrovskou hypotékou za novostavbu. Pokud navíc cítíte, že pozemek, na kterém bydlíte, vám nebude vyhovovat po celý zbytek života, můžete se kdykoliv celý svůj mobilní domek přesunout na jiné místo.

moderní mobilheim

Jak různorodé mohou mobilní domy být, si můžete otestovat na prodejních místech napříč Českou republikou. Pobočku mobilheimů v Praze https://www.top-mobilnidomy.cz/ najdete ve čtvrti Vestec, kam se můžete vydat na osobní prohlídku skladových domů. Přijďte si vybrat ten váš budoucí!

Post Author: