Site Loader

Doteky a hlazení v nás vyvolávají pocit bezpečí a pohody. Uklidňují a pomáhají zbavit se stresu. A to je v dnešní náročné a uspěchané době velice důležité. Proto čím dál tím více lidí vyhledává různé masáže. Pokud si pod tímto pojmem představíte klasickou masáž, která uvolňuje zatuhlé svaly a zablokovaná místa, máte pravdu jen částečně. Existuje hodně druhů masáží, od regeneračních, přes sportovní až po speciální relaxační procedury.
 olejová masáž
Relaxační masáž zbaví stresu
Masáže patřily odjakživa mezi léčebné metody. I ta „obyčejná“ relaxační je velmi důležitá a přínosná. Při takové masáži je kladen důraz hlavně na psychické uvolnění, má za úkol navodit pocit vnitřního klidu. Typické jsou jemné a dlouhé tahy celými dlaněmi. Pomalé plynulé pohyby zharmonizují hlavně mysl. Masírovat se může celé tělo, nebo jen některá část, hmaty se prokládají hlazením.
Svého partnera určitě potěšíte domácím relaxačním zážitkem. Pořiďte si masážní vonný olej, zapalte svíčky a pusťte příjemnou hudbu. Olej nahřejte v dlaních a můžete začít. Není potřeba znát speciální masérské techniky, stačí se řídit intuicí. Masírujte zlehka, vyhýbejte se kostem. Jak už bylo zmíněno, ideální je používat celé dlaně, ale kdykoliv můžete zapojit i prsty. Uvidíte, že váš partner bude blahem bez sebe. Příště si role vyměňte a nechte se rozmazlovat vy.
 
Relaxační masáž můžete použít i jako milostnou předehru. Jak lépe se naladit na milování, než příjemnými doteky, které odplaví z těla veškerý stres? Koneckonců, z relaxační můžete plynule přejít na masáž erotickou.
 mastné ruce
Svěřte se do rukou profesionálů
Kdo si netroufne na domácí masáž, ať zavítá do profesionálního salonu. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky relaxačních procedur. Vyzkoušet je můžete sami nebo společně s partnerem. Existují i maséři (masérky), kteří využívají energii reiki k působení na energetická centra člověka. Doslova vám tak svými doteky předají pozitivní náboj a vy odcházíte uvolnění a psychicky osvěžení.
 
Řekněte sami, kdo by nechtěl na chvíli úplně vypnout a nechat se zregenerovat? Alespoň jednou za čas se nechte hýčkat dotekem. Stojí to za to.

Post Author: