Site Loader

Jsme společnost Montáž MPC a nabízíme vám levné betonové ploty, které ochrání vaši domácnost a budou také přitom vypadat naprosto skvěle a kvalitně. Máte na výběr ze dvou druhů oplocení. První je klasický betonový typ, ze kterého jsme vám schopni připravit i jiné věci než plot např. garáž, kompost nebo pergolu. Druhý typ je o trochu zajímavější, jelikož se neskládá pouze z betonu, ale i z jiných komponentů jako jsou dřevo a kov.

Krásné designerské ploty

Žádným problémem pro nás také nejsou nerovný terén nebo starý plot. Dokážeme si poradit naprosto se vším, jelikož všechno, co děláme je promyšlené do posledního detailu. Celou stavbu provedeme od začátku do konce podle vašich představ a na přesnou míru projektu. Ke všemu v rámci našich nadstandardních služeb vám nabízíme tmelení štěrbin mezi deskami, díky čemuž vám zajistíme, že plot nebude nikdy prosvítat a také nebudete si muset dělat starosti o své vlastní soukromí.

Ploty pro vaši domácnost

Betonové ploty se poměrně nedávno staly celkem populárními, jelikož vypadají hezky a moderně, mají dlouhou životnost, a především velice dobře splňují svůj účel. Jakožto profesionálové se vám postaráme o celý projekt tzn. připravíme návrh, na jeho základě už daleko lépe propracovaný plán a následně vám celý tento plot postavíme tak, aby splňoval vysoké nároky kvality a designu. Nemusíte mít tedy vůbec strach, že se v našem případě jedná o nějaké provizorní řešení.

Jak přesně probíhá kalkulace a spolupráce? My vypočítáme předběžnou cenu, abyste měli představu, kolik to bude stát. Cena zahrnuje všechno nezbytné k montáži plotu, tj. materiál, dekor, rozměr, případné oblouky a probarvení. Rádi také zdůrazňujeme, že materiály, ze kterých ploty děláme, jsou českého původu a jedná se o opravdu špičkové produkty.

Pokud máte zájem tak nás kontaktujte pomocí formuláře na našich webových stránkách. Můžete také napsat e-mail nebo nám zavolejte.

Post Author: