Site Loader

Mám ráda techniku a opravdu si nedokážu představit, že bych techniku vůbec doma žádnou neměla. A tím myslím například televizi. Abych pravdu řekla, tak televizi doma musím mít zapnutou opravdu vždycky. Nedokážu si představit, že bych měla doma vypnutou televizi a jenom tak doma seděla a nic jiného nedělala. Řeknu vám, že i když si čtu knihu anebo třeba vařím a nedívám se na televizi, tak stejně ji musím mít zapnutou. Nemám totiž ráda, když je doma ticho a není nikoho a nic slyšet. Takže moje televize, tato skvělá technika, je vlastně moje kulisa. A opravdu bych bez toho nedokázala být.

Mám doma i DVD.

A jsem vážně ráda, že tohle mojí mámě vůbec nevadí, že jsem kdysi u ní měla doma taky stále nonstop zapnutou televizi. A jedině tohle vadilo mému otci, který stále říkal a nadával, že to jsou zbytečné peníze navíc, když je zaplá televize a vůbec se na to nikdo nedívá. Podle mého názoru ne. Já jsem na to bohužel už zvyklá a opravdu nedokážu být v místnosti, kde není televize. A když jím, tak se dívám taky na televizi. Nikdy nejím u stolu v kuchyni. A možná je to k smíchu, ale opravdu na to nejsem zvyklá. A to například jedna moje babička, tak ta obědvá zásadně pouze jenom u stolu a v klidu.

Na televizi nedám dopustit.

A ta televize zapíná pouze jenom večer na zprávy a jinak jí vypíná. A to já bych se zbláznila, protože vždycky když jsem u babičky na obědě, tak tam jenom trpím, protože musím jíst u stolu a nemůžu se dívat na televizi. A taky nemám ráda, když už toho někdo mlaská, a to jde právě velice hodně slyšet, když není zapnutá televize. Mnoho lidí má rádo techniku, a to hlavně televizi, která je podle lidí asi nejoblíbenější technika. A co máte nejraději vy? ještě jsem zjišťovala, že je mezi lidmi velmi oblíbené taky DVD přehrávač. Já si vzpomínám, že jsme na něm poprvé viděla Toma a Jerryho. Opravdu skvělá technika. Sice se už filmy stahují, ale nikdy nezapomenu na ta léta, která byla perfektní a moc ráda bych se od nich někdy vrátila, i když je to jistě nereálné. Je opravdu mnoho typů techniky, která už zanikla, ale stojí za to si ji někdy připomenout.

Post Author: