Site Loader

Nosíte dioptrické brýle? Nebo nosíte jen ty sluneční? Nezáleží na tom, jaký druh brýlí nosíte, ale na tom, aby byly v bezpečí. Nákup nových brýlí není žádná levná záležitost, a tak se vyplatí investovat nějakou tu korunu i do obalu, který je spolehlivě ochrání. U nás si můžete koupit nejen sluneční nebo dioptrické brýle, ale i pouzdro na brýle do auta https://www.luxbryle.cz/cs/29-pouzdra-na-bryle. Právě v autě používáme brýle nejčastěji, abychom snížili riziko oslnění ostrými slunečními paprsky na minimum, a zvýšili tak bezpečnost v provozu.

růžové pouzdro

Brýle odhazujeme, když je nepotřebujeme
Samozřejmě není při řízení možné brýle schovávat do krabičky, aby se nepoškodily. Jen málokdo kvůli tomu zastaví a brýle si schová. Většina lidí si je buď dá na hlavu, kde se mohou vykřivit, a nebo je vhodí buď do ohrádky nebo na sedačku. A potom na ně zapomenou a brýle se dostanou bůh ví kam, a mohou se velmi snadno poničit. Vždycky po zastavení auta zkontrolujte, kde brýle máte. Může je to zachránit, a vám ušetřit nemalé peníze.

pouzdro na brýle

Vyberte jim nějaké slušivé pouzdro, kam je vždycky uložíte do bezpečí. Máme v nabídce pouzdra v mnoha barvách a provedeních, takže si u nás vybere každý. Jediné vkládáním brýlí do kvalitního pouzdra zajistíte, že brýle nepoškodíte při ukládání v autě, v kabelce a kdekoliv jinde. Používejte vhodné pouzdro na brýle každý den, pokud brýle používáte. Ochráníte tak nejen skla, ale i obroučky. Oprava brýlí dnes není nic levného, a proto je vždy lepší poškození předejít. Brýle nejsou levná záležitost, a jejich oprava se leckdy už ani kvůli vysoké ceně nevyplatí. Oproti tomu pouzdro stojí pár korun, a brýle vám dokáže zachránit před zničením. Myslete na to kdykoliv budete brýle nosit.

Pouzdro na brýle může vypadat skvěle a přitom být funkčním módním doplňkem. Dopřejte svým brýlím bezpečí a hezký doplněk, na který si rychle zvyknete.

Post Author: