Site Loader

YouTube je sociální síť, jejíž historie sahá až do roku 2005. Od dubna tohoto roku se tu začala objevovat různá videa, různé příspěvky, které byly zpočátku sice nesmělé, ale postupem času se tato síť vypracovala do velmi zajímavé podoby. Je to ovšem jen síť, kam mohou přispívat doslova všichni, a nelze ji kritizovat za to, že tam mnohdy najdete něco odporného – záleží totiž na kvalitě samotných přispěvatelů, a proto také musíte filtrovat a hodnotit příspěvky podle kvality obsahu, nikoli samotnou YouTube, že umožní lidem prezentovat své mnohdy nevkusné nápady.

sáček s kuličkami

Nevýhodou tohoto prostředí je tedy to, že se musíte doslova probírat spoustou věcí, které vás vůbec nezajímají, a mnohdy delší dobu trvá, než naleznete konečně něco zajímavého. Jako příklad bychom mohli uvést využití polyetylenových sáčků v praxi. Některé z nich mají uzavírací zip a tento systém je vynikajícím pomocníkem nám všem, kteří rádi využíváme jednoduchých, ale velmi účinných vynálezů. Zipové sáčky se hodí pro ukládání různých předmětů v domácnosti včetně potravin do chladničky i do mrazáku, a zároveň je lze využít i na cestách, např. na dovolené.

kanál YouTube

Video si raději stáhněte

Videa prezentovaná na YouTube mohou kdykoli zmizet beze stop. Pokud nejste jejich vlastník, nemáte na to žádný vliv, a proto vám doporučujeme každé zajímavé video – inspirativní, prospěšné a oslovující co nejdříve někam uložit. Můžete k tomu využít stahovač neboli YouTube downloader video, kterým si video uložíte na pevný disk, případně na některá jiná média, jako je USB flash disk, externí disk, anebo vhodné úložiště pod vaším jménem a heslem na Internetu, a pak už vám jej nikdo nemůže vzít. Velkou výhodou je, že stahování videa tímto softwarem je zdarma.

Možná byste měli vědět, že stahovat vám umožní dokonce i samotný kanál YouTube, ale musíte mít k tomu prémiový účet, a ten je pochopitelně placený.

Post Author: