Site Loader

Vlastní podnikání je jedním z mála způsobů, jak lze dosáhnout finanční i časové svobody a odejít do důchodu klidně i několik let před standardním důchodovým věkem. Podnikat ovšem není snadné a největším problémem bývá počáteční investice, která se u podnikání zaměřeného na výrobu může vyšplhat i na několik milionů korun. U firmy navíc chvíli trvá, než se prodeje rozjedou a splatnost faktur bývá zpravidla 30 dní. Proto je potřeba, sehnat peníze dopředu a to většinou formou podnikatelského úvěru, který nabízí většina bank.

dokumenty

Přísné podmínky nebo záznam v registru dlužníků

Jak již bylo výše zmíněno, většina bank poskytuje podnikatelské úvěry, které jsou vázány na historii firmy, příjmy, zisky a bonitu vlastníka. Začínající podnikatelé ovšem těmito daty nedisponují a jen málokdy proto projdou přísným schvalovacím procesem. Alternativním řešením v takovém případě jsou nebankovní hypotéky, které nabízí podobné podmínky bez svazujících pravidel, kontroly registru dlužníků a výpočtu výše příjmů. Jsou proto perfektní pro nově začínající firmy a lze díky nim čerpat vysoké finanční částky pro pokrytí nákladů i na několik měsíců. Nebankovní americká hypotéka https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/o-nas/ se hodí i firmám, které se dostaly do finančních potíží a potřebují toto období dočasně překonat.

výroba

Online žádost i vlastní specialista

Podání žádosti o úvěr může být pro mnoho lidí matoucí a proto je k dispozici jednoduchý formulář, díky kterému je možné zažádat o úvěr online s vyplněním jen základních údajů. Přidělený specialista následně žadatele kontaktuje a přes telefon mu vysvětlí podmínky a pokusí se najít co možná nejlepší produkt, který bude vyhovovat požadavkům klienta. Vše probíhá v řádech několika dní a čerpání lze vyjednat během pár týdnů. Potřebné finance jsou proto k dispozici takřka okamžitě, což může umožnit firmě obnovení provozu nebo výplatu zaměstnanců.

Post Author: