Site Loader

Jedním z nejdůležitějších pomocníků při podzimním úklidu zahrady je elektrický vysavač listí. Kterým lze možné uklidit nejen spadané listí, ale i drobné nečistoty na chodníku. Tento technický pomocník je navíc multifunkční. Kromě vysávání lze nastavit funkci foukání a drcení. Manipulace s ním je díky vodícím kolečkům jednoduchá. A snadným a rychlým uvolněním sběrného vaku ušetříte i mnoho času. Který je potřeba vynaložit při klasickém shrabávání listí. Elektrický vysavač je vybaven nejen přídavnou rukojetí, ale pro snadné ovládání je k němu přibalen i popruh. Který lze přizpůsobit velikosti vaší postavy.

Zahradní technika

Na dočištění dlažby, ve které se rád udržuje otravný plevel, a i na podzim zůstávají jejich zbytky, přichází ku pomoci multifunkční vypalovač trávy. Kterým  lze bez nepříjemného ohýbání či lezení po kolenou vyčistit podlaha pod pergolou či začistit pruh trávy podél plotu. Bez použití chemických postřiků, které se dostávají do půdy a ohrožují živočichy a následně i lidi. Jako bonus má toto technické zařízení ještě další funkce. Poslouží při rozpalování grilů a dokonce zastane i funkci horkovzdušné pistole. Je to vlastně takový 3 v 1. V případě potřeby jím lze ohýbat plasty, opalovat staré nátěry či rychle rozmrazit suroviny. Tento výrobek je opatřen bezpečnostním stojánkem. Na kterém ho lze nechat po použití vychladnout.

Podzimní úklid zarady

Velkou úsporu času při podzimním ořezu ovocných stromů a ozdobných keřů přinese benzínová pila. Ke které je přibalená ochranná přilba se štítem. Což ocení všichni při kácení vzrostlých stromů. Tuto řetězovou pilu smí používat pouze plnoleté osoby. Bezpečnost při práci je nutné prostudovat v manuálu, ve kterém je rovněž doporučení, aby se ořezové práce prováděly vždy ve dvojici. Pro případ nutnosti přivolání pomoci. Dostatečný výkon tohoto technického pomocníka usnadňuje v zahradě běžnou práci. Rozřezávání kmenů, polen k zahradnímu krbu, nebo i na hobby použití při opracování dřeva. Její pomocí lze vytvořit i umělecké zahradní produkty a výrobky pro radost všech kolemjdoucích.

Post Author: