Site Loader

Každé jaro, jakmile trochu vykoukne sluníčko a roztaje všechen sníh, začneme přemýšlet, kam v létě na dovolenou. Většinou řešíme místo pobytu – do jaké destinace, jaké ubytování, strava a tak dále a tak dále, ale teprve až jako na poslední věc myslíme na dopravu. Jasně, že je výhodné jet vlastním autem – nemusíte se na nikoho spoléhat, můžete si po cestě zastavit, kdy chcete a kde chcete a pak máte prostě s sebou dopravní prostředek, který Vás dostane i na různé výlety po dané destinaci.

pláž

Ale vlastní doprava s sebou přináší i spoustu nevýhod – tou první je, že je cenově velmi náročná a to od pohonných hmot, přes různé dálniční poplatky a známky až po parkovací místa, další nevýhodou je, že je velmi nepohodlná, protože v autě máte málo místa a v neposlední řadě také proto, že minimálně jeden člen posádky se nevyspí a neodpočine si. Tak proč nejet autobusem do Chorvatska s námi? Říkáte si, že autobus také není nijak pohodlný? Ale tak tomu není. S námi bude cesta autobusem do Chorvatska velmi příjemným zážitkem. K dopravě využíváme opravdu luxusně vybavené nové autobusy vybavené pohodlnými ergonomicky tvarovanými sedadly, které si můžete sklopit hned do několika poloh.

útesy

Navíc u každého místa máte možnost si po cestě dobíjet svůj telefon či tablet nebo zapnout klimatizaci. Kromě toho Vám také nabídneme občerstvení a nezapomněli jsme ani na sociální zařízení. Prostě a jednoduše si cestu s námi autobusem do Chorvatska můžete užívat od začátku až do konce. Jistě Vás potěší také velký výběr jak nástupních míst v naší republice, tak také možnost velkého výběru výstupních míst v dané destinaci. Navíc nejste nijak omezováni, můžete s námi jet jenom cestu tam nebo jen cestu zpátky. Výběr je jen na Vás. A to nejlepší na konec – jízdenku si můžete rezervovat přes internet – nemusíte nikam chodit, stačí jen sednout k počítači a všechno bude zařízené raz dva.

Post Author: