Site Loader

Pokud si rádi šaty pouze půjčíte a nechcete si je kupovat, tak máte na výběr z celkem velkého množství půjčoven. Tento byznys je totiž velice vhodný pro podnikatele, protože plesy a maturitní plesy se pořádají každým rokem a maturantek a dívek, které si šaty chtějí půjčit je mnoho.
Půjčení šatů není levnou záležitostí. Může Vás to vyjít na tisíc až třeba 7 tisíc korun. Nemusíte si je však půjčovat, můžete si je i půjčit, ale k čemu Vám poté budou, že?
vystavené šaty
Pokud se rozhodnete pro zapůjčení, tak první, co nejspíše uděláte je to, že se podíváte na internetových stránkách po takovýchto firmách. Najdete jich jistě velké množství. Můžete si tedy vybírat libovolně a nejste omezení.
Můžeme Vám předem říci, že i přesto, že si vyberete na internetu podle fotek, tak pak v realitě a při osobní návštěvě nejspíše zvolíte jiné. Proto je dobré se spíše jen podívat, jaké druhy nabízejí a až při osobní návštěvě si vybírat.
Pokud se rozhodnete pro osobní návštěvu, tak je dobré se zeptat, zda si nemusíte zarezervovat termín. V těchto podnicích jsou totiž asistentky, které Vám pomáhají s výběrem i s oblékáním. A jejich počet je omezený, takže abyste nemuseli čekat, až se asistentka uvolní (což může být klidně i 2 hodiny), tak si zavolejte a zeptejte se na podrobnosti případné návštěvy.
Na místě si můžete vyzkoušet tolik, kolik budete chtít. Vy jste pro ně ziskem, takže se nebojte si vybírat i déle. Přeci jen, pokud si budete vybírat Váš outfit na jeden večer, který zažijete jen jednou, tak vybírejte pořádně a vyberte si ty nejlepší.
gotické šaty
Při podepisování smlouvy o zapůjčení se nezapomeňte zeptat i na doplňkové služby. Lehce se Vám totiž může stát, že si šaty omylem zatrhnete, polijete či je Vám nedopatření někdo přišlápne. Doplňková služba nestojí mnoho a určitě stojí méně než následné placení opravy.

Post Author: